Teklif Al

Tüm dünyada hızla gelişen perakende sektörünün market ve mağazalar zincirinin teşhir ve raf sistemleri ihtiyacının uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile karşılamaya devam ediyoruz.

İletişim
Location
Çakıl Mah. Elbasan Yolu 1. Km. 34540 İstanbul Türkiye

Kalite Politikası

Mates SystemKalite Politikamız

Mates System son teknoloji, işlevsellik, yenilikçi bakış açısı, kullanışlı tasarım ve doğru entegrasyonla ürünlerini üretir.
Mağaza düzenlemesinde çeşitli işlevler için yüksek kaliteli mağaza ekipmanları ve raf sistemleri tasarlar.
Mates her projenin inovatif bakış açısına ve fonksyonel çözümlere ihtiyacı olduğuna inanır.

Kuruluşundan bu yana iş ortaklarından aldığı ilham ve fikirler ile hareket eden Mates, sunduğu ürünlerle iş ortaklarını ve sektörü ileri taşımayı hedefler. Ürünlerini üretirken sadece tasarım değil işlevsellik ve kaliteyi de ön planda tutarak iş ortakları ile birlikte büyür.

  • Kalite

    Kaliteye inanıyoruz.

    Mates her zaman kalteli ve sektöre değer katan ürünler üretir. Mates’in kalite anlayışı sadece sağlam ve güvenilir ürünler üretmek değil aynı zamanda ticari alanların ve yaşam alanlarının kalitesini bir üst noktaya taşımaktır.
    Mates kalite için, daha fonksiyonel, daha estetik, daha dayanıklı ve çevreye daha az zarar veren ürünler üretir.

  • Güven

Müşterilerimiz ürünlerimizin Ortağıdır.

Mates için iyi bir ortaklığın temeli güvene dayanır. İş ortaklarını iyi tanımak ve onlarla güvenilir iş ortaklıği yapmak Mates için çok önemlidir. Ürünlerimizi tasarlarken iş ortaklarımızın düşüncelerini ön planda tutarak bu doğruluda en faydalı ürünleri üretir.
İş ortaklarına karşı, çalışanlarına, tedarikçilerine, topluma ve çevreye karşı güvenli ve şeffaf ortaklılar oluşturmak prensiblerimiz arasında ilk sırada yer alır.

  • Yenilikçi

İnovatif değerlerle yeni ilhamlar

Kurulduğu günden itibaren herzaman inovatif fikirlerin peşinden koşan Mates raf sistemleri başta olmak üzere mağaza düzenleme ve mağaza ekipmanlarında yenilikçi ve ihtiyaca cevap veren ürünler üretmeyi hedefler. Mates inovatif bakış açısını sadece ürünlerine değil iş süreçlerine de yansıtır.

Teklif İsteyin

Projeniz için bir fiyat teklifi talep edin. Projeniz hakkında olabildiğince ayrıntı belirtmenizi rica ederiz.

Merhaba! Bizimle iletişime geçin.