Teklif Al

Tüm dünyada hızla gelişen perakende sektörünün market ve mağazalar zincirinin teşhir ve raf sistemleri ihtiyacının uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile karşılamaya devam ediyoruz.

İletişim
Location
Çakıl Mah. Elbasan Yolu 1. Km. 34540 İstanbul Türkiye

Mağazalar

Mağazalar

Mağazalar

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Mates, 'ilham verici' yeni mağaza konseptleri ile müşterilerinin hayellerini hayata geçiriyor.

damat kapak

Mates, yeni nesil mağazacılık anlayışını yansıttığı mimari konseptiyle dünya standartlarında bir alışveriş deneyimi vadediyor.

Mağaza dekorasyonu, markanızın temel değerlerini ve kimliğini yansıtmalıdır. Renkler, desenler, mobilya ve dekoratif öğeler markanızın karakterini yansıtmalı ve müşterilere markanız hakkında bir hikaye anlatmalıdır.Müşterilerinizi düşünerek mağaza düzenlemesi yapılmalıdır. Rahat bir alışveriş deneyimi sunmak için alanın düzenini ve akışını optimize etmek önemlidir.. Müşterilerinizin rahatça dolaşabilmesi ve ürünleri kolayca bulabilmesi için tüm ayrıntılar düşünülür. Renk paleti ve malzeme seçimi, mağazanızın genel hissini belirler. Markanızın kimliği ve hedef kitlenizin zevkine uygun renkler ve malzemeler seçmek önemlidir.

Mates System.Referanslarımız

Mesaj Bırak
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.