Teklif Al

Tüm dünyada hızla gelişen perakende sektörünün market ve mağazalar zincirinin teşhir ve raf sistemleri ihtiyacının uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile karşılamaya devam ediyoruz.

İletişim
Location
Çakıl Mah. Elbasan Yolu 1. Km. 34540 İstanbul Türkiye

Süper Marketler

Süper Marketler

Süper Marketler

Mates, yeni nesil mağazacılık anlayışını yansıttığı mimari konseptiyle dünya standartlarında bir alışveriş deneyimi vadediyor.

supermarket-brhr0v0zqqxvtafp
supermarket

Müşteri memnuniyeti, süpermarketler için hayati önem taşır. Mağaza tasarımı, müşterilerin rahatça dolaşabilecekleri, ürünleri kolayca bulabilecekleri ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilecekleri bir ortam yaratmalıdır.

Müşterilere her gün temel ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri sunan önemli ticaret mekanlarının  iç mekan tasarımı ve dekorasyonu, müşteri deneyimini artırmak ve alışveriş keyfini optimize etmek için büyük bir rol oynamaktadır. Süpermarket tasarımı, depolama düzenlemesi, raf düzenlemesi ve ürün sergileme açısından dikkatlice planlanmalıdır. Ürünleri stratejik bir şekilde yerleştirmek önemlidir. Popüler ürünleri ve temel ihtiyaçları öne çıkararak müşteriye kolay erişim sağlamalısınız. İlgili ürünleri yakın bir şekilde gruplandırmak da önemlidir.Doğru aydınlatma, ürünleri vurgulayabilir ve mağaza atmosferini iyileştirebilir. Aydınlatma seçimi, ürünlerin görünürlüğünü artırırken enerji tasarrufu da sağlamalıdır.

Mesaj Bırak
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.