Teklif Al

Tüm dünyada hızla gelişen perakende sektörünün market ve mağazalar zincirinin teşhir ve raf sistemleri ihtiyacının uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile karşılamaya devam ediyoruz.

İletişim
Location
Çakıl Mah. Elbasan Yolu 1. Km. 34540 İstanbul Türkiye

Hakkımızda

since 1997

Mates SystemHakkımızda

Mates Sizleri ileri taşımak için hep hareket halinde.

Kuruluşundan bu yana iş ortaklarından aldığı ilham ve fikirler ile hareket eden Mates, sunduğu ürünlerle iş ortaklarını ve sektörü ileri taşımayı hedefler. Ürünlerini üretirken sadece tasarım değil işlevsellik ve kaliteyi de ön planda tutarak iş ortakları ile birlikte büyür.

Mates, birlikte hareket etmek, birlikte düşünmek birlikte tasarlamak, daha iyi bir yaşam ve daha iyi bir dünya için hep birlikte aynı yolda yürümeyenin doğruluğuna inanır

Hızla gelişen dünyada hiç kuşkusuz, perakende sektörüde sürekli değişime ayak uydurmak durumunda. Bu yenilikleri mağazalarınıza uyarlamak için varız. Yüzlerce projenin bize verdiği deneyimle, super market raf sistemlerinden, mağaza dekorasyonuna, depo raf sistemlerinden, sağlık ve kozmetik raf sistemlerine çok geniş yelpazede tasarım, üretim ve uygulama ihtiyacını çözüyoruz.

Misyonumuz

Mates çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. Ülkesi, iş ortakları, satış noktaları ve yan sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olma hayaliyle yola çıkmıştır. Kaliteli ve yenilikçi ürün grubları ile beraber dünyada ve ülkesinde bilinen ve beğenilen marka olmayı hedefler.

Neden Mates?

Son teknoloji, işlevsellik,yenilikçi bakış açısı,kullanışlı tasarım ve doğru entegrasyonla ürünlerini üretir. Mağaza düzenlemesin de çeşitli işlevler için yüksek kaliteli mağaza ekipmanları ve raf sistemleri tasarlar.

Mates her projenin inovatif bakış açısına ve fonksyonel çözümlere ihtiyacı olduğuna inanır.

Mates oluşturduğu ihracat ağı ve istihdamla birikte Türkiye’nin yerli ve milli üretimine katkı sağlamaya devam eder. Her zaman daha fazla istihdam ve daha fazla ihracat için yatırım ve teknolojik yeniliklere açıktır.

Mağazanızda verimlilik.

Mağazanızın ve çalışma alanınızın sizler için ne demek olduğunu biliyoruz, bu nedenle mağazalarınızda  verimliliği mümkün olan en iyi hale getirmenize yardım etmek istiyoruz. Daha iyi görünümlü mobilyalar, ekipmanlar ve daha fonksiyonel kullanım alanları oluşturabilmek için sürekli gelişime açık olan Mates, müşterilerinin beklentilerini ön planda tutar.

Mates’in İlham Veren Fikirleri

Tasarımlarınıza ve Yaşamınıza ilham Oluyoruz
Geleceğin mağazasını beraber tasarlıyor ve birlikte hareket etmenin gücüne inanıyoruz. 

Ürün Gamı

Çeşitlilik Her zaman Değerdir.

Mates’in mağazanızın düzenini sağlayan raf sistemleri,fonksiyonel mağaza ekipmanları, müşterilerinizin kolayca ödeme yapabileceği özel tasarım kasa bankoları, orta alanda daha fazla ürün sergileminizi sağlayan estetik orta standlar, depolarınız için dar alanda maksimum alan kazanmanızı sağlayan depo raf sistemleri, hepsi Mates’in müşterileri için geliştirdiği ürün gamının bir parçası.

banner-hakkımızda

Mates SystemTarihçemiz

Mesaj Bırak
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.